Frag Designers

Ne-am mutat pe www.frag-designers.ro

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Frag Designers

Ne-am mutat pe www.frag-designers.ro

Frag Designers

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ne-am mutat pe www.frag-designers.ro

Ne-am mutat pe www.frag-designers.ro

Parteneri


    Tragerile la sort pentru divizia D

    n0body
    n0body
    Admin
    Admin


    Mesaje : 96
    Data de inscriere : 26/01/2012
    Varsta : 30

    Tragerile la sort pentru divizia D Empty Tragerile la sort pentru divizia D

    Mesaj  n0body Mar Mar 06, 2012 8:09 am

    Tragerile la sorţi pentru Sezonul 1 la Counter-Strike [ReC]
    Perioada de înscrieri pentru noul sezon Romanian eSport Championship de Counter-Strike 1.6 sponsorizat de Clicknet Romtelecom, se încheie Vineri 9 martie la ora 16.00. Finala acestui sezon va avea loc la Forte Games, în Constanţa, pe 26-27 mai 2012, iar primele 8 locuri vor fi premiate astfel:

    Locul 1 – 1100 EURO
    Locul 2 – 700 EURO
    Locul 3 – 500 EURO
    Locul 4 – 300 EURO
    Locul 5 – 100 EURO
    Locul 6 – 100 EURO
    Locul 7 – 100 EURO
    Locul 8 – 100 EURO

    Echipele care doresc să se înscrie, trebuie să ştie că mai au foarte puţin timp să o facă. Pentru confirmarea unei echipe complete, clanleader-ul trebuie să trimită datele echipe după modelul de înscriere anunţat şi plăţile corespunzătoare (un jucător poate plăti prin bancă – în contul RO35 RZBR 0000 0600 0219 7977 deschis la Raiffeisen Bank sau prin SMS).

    După meciul demonstrativ de CS:GO anunţat vineri seară între echipele The Elder Gods şi myRevenge.ro, comentatorii noştri Vlad şi Adi vor trage la sorţi în direct echipele noi înscrise (ce vor fi repartizate în diviziile D) şi hărţile ce vor fi jucate în cele 9 etape de campionat. De asemenea, vom anunţa în direct şi programul meciurilor pentru noul sezon.

    Vă aşteptăm vineri 9 martie pe cel mai bun stream de gaming din România – http://tv.pgl.ro

    Sursa: pgl.ro

      Data/ora curentă este: Joi Mai 16, 2024 8:07 am